top of page
Фото автораAleksa Torri

Розвінчую міфи про роботу зі штучним інтелектом

Мені здається, що кожен із нас за певних умов схильний до спрощення або знецінення. Не знаю, чи це від прагнення загалом усе спростити в житті, чи, навпаки, з бажання показати свою перевагу над чимось. Можливо, це також пов’язано з бажанням заплатити менше. Але це доволі поширене явище, яке зустрічається буквально щодня і з кожним. Єдине, що напружує: коли такі спрощення набувають масового характеру і перетворюються на стереотип.


ші контент
Фото продукту в поєднанні із ші-зобреженням

Я маю свій інтерес і вигоду в тому, щоб розвінчувати міфи та стереотипні уявлення щодо сфер діяльності, якими займаюся, оскільки це сприяє кращому розумінню моєї роботи. Не знаю, правда, наскільки добре мені це вдається.


Сьогодні говоритимемо про штучний інтелект (ШІ), звісно. Але не про всі стереотипи від самого початку його появи, а більше про робочі моменти. Я говоритиму про специфіку своєї роботи.



Перш за все, хочеться сказати, що не варто піддаватися омані простоти та хибному загальноприйнятому уявленню про те, "як ШІ бачить (щось)".

Це дуже схоже на знецінення роботи фотографів, які, "лише натискають на кнопку", а вся інша робота залишається поза увагою.


У випадку з ШІ принцип той самий. Створення коректного запиту під конкретну ідею (а не просто аби що намалювати) вимагає як часу, так і специфічних знань.


Не варто також обманюватися швидкістю процесу. Так, картинка генерується за лічені секунди, але чи відповідає вона необхідним параметрам – це вже інше питання.


Деякі теми або об’єкти (а я працюю з фотографіями реальних продуктів) вимагають пару гидин на 10 готових зображень, інші – понад 5-6 годин на таку ж кількість.

Тут, як і у фотографії, від поставленої задачі та складності реалізації залежать і тривалість виконання, і якість результату.


Ще одним упередженням можна вважати думку, що ти отримуєш одразу готове зображення. Насправді, абсолютно всі зображення, створені ШІ, потребують ретуші та доопрацювання, якщо ми говоримо про поєднання з фотографією продукту.


Ші здається досить простим щоб кожен там міг щось створити, проте щоб використовувати його як професійний інструмент потрібні специфічні знання й навички, які доступні не кожному.


Для замовлення фотозйомки (ізолятів) або ШІ контенту, звертайтеся в Телеграм (бажано з конкретним запитом)





6 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page